Price: $5.383
Original Price: $7.690
| Material | Polyamide |
| Handle Material | Wood |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Black |
| Type | Foundation Brushes |
| Benefits | Long-Wearing |
| Altura | 1.3 cm |
| Largo | 18 cm |
| Ancho | 1.5 cm |
| Tamaño de Bolso | 18.5*8.5*1.3 cm |
| SKU | sb260510153107313024849 |
Brand Name: ZHENZITAI
Quality: 142301 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.